OLVASÁS HETE

korosztálynak való, szerethető s egyben színvonalas, magyar szerző műve:
2.o.– Balázs Béla: A hét királyfi
3.o.– Janikovszky Éva: Cvikedli
4.o.– Lázár Ervin: Szegény Dzsoni és Árnika
5.o.– Darvasi László: Trapiti
6.o.– Fekete István: A koppányi aga testamentuma
7.o.– Fekete István: Hajnal Badányban
8.o.– Janikovszky Éva: Szalmaláng
A feldolgozott művek által szeretnénk megszerettetni, élményszerűvé tenni az olvasást. A
vetélkedőkön pedig törekszünk játékos feladatokkal jó hangulatot teremteni. Az osztályokat
OLVASÁS HETE

A Noszlopy iskolában december 10-13. között rendezzük a hagyományos olvasás hetivetélkedőket. Az idén is kijelöltünk minden évfolyam számára elolvasásra egy irodalmiművet. A megadott irodalmi művek: mesék, meseregények, regények mindegyike az adottkorosztálynak való, szerethető s egyben színvonalas, magyar szerző műve:

2.o.– Balázs Béla: A hét királyfi
3.o.– Janikovszky Éva: Cvikedli
4.o.– Lázár Ervin: Szegény Dzsoni és Árnika
5.o.– Darvasi László: Trapiti
6.o.– Fekete István: A koppányi aga testamentuma
7.o.– Fekete István: Hajnal Badányban
8.o.– Janikovszky Éva: Szalmaláng

A vetélkedőkön pedig törekszünk játékos feladatokkal jó hangulatot teremteni.
Az osztályokatképviselő 3 fős csapatok valamennyi tagja emlékezetes délutánt tölt el a könyvtárban.
Képek: hamarosan...